Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
+420 731 440 809
0 kusů zboží
za 0 Kč
Koupit
4.7. - 6.7. 2018 ZAVŘENO
Děkujeme za pochopení
4.7. - 6.7. 2018 ZAVŘENO
Děkujeme za pochopení

doprava a platba

Doprava
DPD kurýrní služba - dovoz až do domu
Den před doručením pošleme SMS/e-mail s informací o zásilce a přístupovými údaji do aplikace DPD Kurýr. <br/>V den doručení pošleme SMS/e-mail s upřesněním 3hodinového intervalu pro doručení. <br/>Večerní doručení v Praze, Brně, Ostravě od 17 do 20 hodin. <br/>Telefonické kontaktování po druhém neúspěšném pokusu o doručení.<br/>Pokud zadáte platbu dobírkou, tak nelze při převzetí použít platební kartu.
Při nákupu nad 8000,- DOPRAVA ZDARMA ! Dodání následující pracovní den po dni expedice
93 Kč
Uloženka - více jak 100 výdejních míst po celé ČR
Více než 100 odběrných míst. <br/>Víkendový provoz většiny poboček. <br/>SMS/e-mail s informací, že jsme zásilku doručili na vybranou pobočku. <br/>Upozornění e-mailem, že zásilka nebyla vyzvednuta 4. kalendářní den po doručení do uloženka. <br/>Uložení zásilky na pobočce po dobu 7 kalendářních dní. <br/>Max. hmotnost zásilky je 20 kg.<br/>Pokud zadáte platbu v hotovosti, tak nelze při převzetí použít platební kartu.<br/>Pro seznam výdejních míst klikněte na mapku ve spodní části webového obchodu.
Při nákupu nad 8000,- DOPRAVA ZDARMA ! Dodání následující pracovní den po dni expedice
59 Kč
Speciální doprava ecmarket.cz
Speciální doprava ecmarket - hobby 149,-kč <br/>Tato doprava je přiřazena k produktům s hmotností od 30kg do 50kg a nebo k produktům s rozměry přesahujícími 170cm na výšku nebo 80cm na šířku. <br/>Speciální doprava ecmarket – autobaterie 199,- kč <br/>Tato doprava je přiřazena ke všem autobateriím vyjma motobaterií, které nevyžadují specialní typ dopravy. <br/>Speciální doprava ecmarket 289,- kč <br/>Tato doprava je přiřazena k produktům s hmotností nad 50kg a nebo k produktům s rozměry přesahujícími 170cm na výšku nebo 80cm na šířku. <br/>Speciální doprava ecmarket - WPC terasy a podlahy 799,-kč <br/>Tato doprava je přiřazena k produktům WPC terasy a podlahy.<br/>Pokud zadáte platbu dobírkou, tak nelze při převzetí použít platební kartu.
Dodání nejpozději následující pracovní den po dni expedice
od 149 Kč
Česká pošta - balík do ruky
Doručení přímo k Vám domů, nebo vyzvednutí na Vaší poště
Při nákupu nad 8000,- DOPRAVA ZDARMA ! Dodání následující pracovní den po dni expedice
120 Kč
Geis kurýrní služba - dovoz až do domu
Při nákupu nad 8000,- DOPRAVA ZDARMA ! Dodání následující pracovní den po dni expedice
89 Kč
Platba
Dobírka
Peníze za zboží platíte dopravci hotově až při převzetí zboží na Vámi určené adrese. Pokud nechcete platit doběrečné, tak máte možnost využít platbu bankovním převodem nebo okamžitou online platbu PayU.
Nejpoužívanější způsob platby. Platíte dopravci hotově až při převzetí zboží
27 Kč
Hotovostní platba
Při osobním vyzvednutí zboží na naší prodejně v Brně.
Při osobním vyzvednutí zboží na naší prodejně v Brně.
zdarma
Okamžitá platba - PayU
Z nabídky vyberte vaši banku. Po dokončení všech kroků objednávky budete automaticky přesměrování na platební bránu vybrané banky, kde budete moci platbu provést.
Okamžitý bankovní převod
zdarma
Bankovní převod
Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Po obdržení platby odešleme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy k Vám zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu správně přiřadili.
Platba předem na bankovní účet
zdarma
Dobírka - Uloženka
Peníze za zboží platíte hotově až při převzetí zboží na výdejním místě. Pokud nechcete platit doběrečné, tak máte možnost využít platbu bankovním převodem nebo okamžitou online platbu GoPay.
Peníze za zboží platíte hotově až při převzetí zboží na výdejním místě
15 Kč
Skladová dostupnost
Ihned k odběru
Zboží je na naší prodejně v Brně a je ihned nachystáno k odběru nebo expedici. Pokud je objednávka učiněna po 15 hodině nemůžeme garantovat převzetí dopravcem týž den.
Zboží je na naší prodejně v Brně. Je ihned chystáno k odběru nebo expedici.
Skladem
Ext. Sklad. Obvykle expedujeme následující pracovní den. V závislosti na možnostech dodavatele.<br/>Platí při objednávce do 12hod.<br/>Pokud nastane jakýkoliv problém s dostupností zboží, tak Vám vždy zavoláme a navrhneme způsob řešení.<br/>
Ext. Sklad. Obvykle expedujeme následující pracovní den při objednávce do 12.00 hod.
Do 3 dnů
Zboží doručíme obvykle do 3 až 5 pracovních dnů. V závislosti na možnostech dodavatele.<br/>Platí při objednávce do 15hod.<br/>Pokud nastane jakýkoliv problém s dostupností zboží, tak Vám vždy zavoláme a navrhneme způsob řešení.
Zboží doručíme obvykle do 3 až 5 pracovních dnů.
Do týdne
Zboží doručíme obvykle do 5 až 7 pracovních dnů. V závislosti na možnostech dodavatele. <br/>Pokud nastane jakýkoliv problém s dostupností zboží, tak Vám vždy zavoláme a navrhneme způsob řešení.
Zboží doručíme obvykle do 5 až 7 pracovních dnů.
Více jak týden
Zboží doručíme obvykle do 10 pracovních dnů. V závislosti na možnostech dodavatele. <br/>Pokud nastane jakýkoliv problém s dostupností zboží, tak Vám vždy zavoláme a navrhneme způsob řešení.
Zboží doručíme obvykle do 10 pracovních dnů.
Na dotaz
Zboží doručíme závislosti na možnostech dodavatele. <br/>Pokud nastane jakýkoliv problém s dostupností zboží, tak Vám vždy zavoláme a navrhneme způsob řešení.<br/> Tel: 731 440 809
Zavolejte nám a my zjistíme co nejpřesnější termín u dodavatele.
Zpracování dat
Schovat